Trwa ładowanie...
d38tdxn

PSL prezentuje "jedynki" wyborcze Koalicji Polskiej. Relacja na żywo

W Płocku trwa konwencja wyborcza Koalicji Polskiej. Na miejscu obecni są m.in. szef ludowców Władysław Kosiniak-Kamysz oraz lider Kukiz'15 - Paweł Kukiz.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Władysław Kosiniak-Kamysz i Paweł Kukiz.
Władysław Kosiniak-Kamysz i Paweł Kukiz. (East News)
d38tdxn

PSL wystartuje w jesiennych wyborach jako komitet wyborczy PSL-Koalicja Polska, w skład którego - jak zapowiedział na początku sierpnia Kosiniak-Kamysz - mają wejść m.in. posłowie koła UED, samorządowcy i przedstawiciele organizacji pozarządowych.

Do projektu dołączył też Kukiz'15, który podpisał z PSL porozumienie programowe o współpracy w wyborach do Sejmu. Kto znajdzie się na listach i jakie miejsce otrzyma?

Zobacz relację na żywo:

d38tdxn

Jak udało nam się wcześniej ustalić, nawet na pierwszych miejscach list PSL znajdzie się wielu polityków innych ugrupowań, w tym: we Wrocławiu poseł UED Jacek Protasiewicz, w Toruniu Paweł Szramka (Kukiz’15), w Chełmie Jarosław Sachajko (Kukiz’15), w Krakowie Agnieszka Ścigaj (Kukiz'15), a w okręgu podkrakowskim Józef Brynkus (Kukiz’15).

Z kolei w Gdyni listę Koalicji Polskiej otworzy dawny polityk PO Marek Biernacki, w Koninie młody poseł, który niegdyś był w PiS, a obecnie jest w Kukiz'15 – Łukasz Rzepecki, a w Opolu sam lider Kukiz’15 Paweł Kukiz.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Podziel się opinią

Share

d38tdxn

d38tdxn
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów