Trwa ładowanie...
pies

Przypadkiem odkrył szczeniaka powieszonego na płocie szkoły. Jest nagroda za znalezienie sprawcy

Jeden z mieszkańców Jarosławia (woj. podkarpackie) dokonał makabrycznego znaleziska. Na płocie jednej z tamtejszych szkół wisiał martwy szczeniak przywiązany do ogrodzenia niebieskim sznurkiem. - O sprawie poinformował nas przypadkowy przechodzień - powiedziała w rozmowie z Wirtualną Polską kom. Marta Gałuszka, rzecznik prasowy komendanta powiatowego policji w Jarosławiu.

Share
Przypadkiem odkrył szczeniaka powieszonego na płocie szkoły. Jest nagroda za znalezienie sprawcy
Źródło: facebook
dk1mwgv

Do makabrycznego znaleziska doszło w piątek 1 grudnia. W sieci zawrzało. Internauci skrzykują się, by wspólnie odnaleźć sprawcę. Niektórzy oferują nawet nagrodę pieniężną.

- Szukamy potwora, który powiesił psa. Na osiedlu Słonecznym w Jarosławiu znaleziono psa powieszonego na ogrodzeniu za szkołą podstawową. To młody pies. Prosimy wszelkie informacje, które pomogą ustalić sprawcę lub sprawców - napisała na Facebooku wolontariuszka współpracująca ze schroniskiem dla bezdomnych zwierząt w Orzechowcach.

dk1mwgv

O znalezisku poinformowała również fundacja Ludzie Przeciw Myśliwym. Na ich profilu na Facebooku można przeczytać, że każdy, kto zna lub ustali sprawcę i ujawni to w prywatnej wiadomości otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1 tys. zł.

facebook
Źródło: facebook

Policja zbadała miejsce, w którym zabito zwierzę. Zabezpieczono sznurek, na którym powieszono szczeniaka. Funkcjonariusze będą teraz sprawdzać szkolny monitoring oraz nagrania z pobliskich kamer. Każdy, kto może mieć informacje na temat sprawcy proszony jest o kontakt z policją w Jarosławiu pod nr telefonu 16 624 03 10.

dk1mwgv

Podziel się opinią

Share
dk1mwgv
dk1mwgv
Więcej tematów