Trwa ładowanie...
Policja
policja

Przez lata ukrywał się przed policją. "Łowcy głów" wpadli na jego trop

Wrocławscy "łowcy głów" zatrzymali ukrywającego się od 13 lat przestępcę. Na swoim koncie ma kilka wyroków i zasądzone 13 lat w więzieniu. Aby nie trafić za kraty ukrywał się poza Polską. Jednak popełnił błąd, przez który wpadł.

Share
Przez lata ukrywał się przed policją. "Łowcy głów" wpadli na jego trop
Źródło: WP.PL
d3p1yy0

Policyjni "łowcy głów" z komendy wojewódzkiej we Wrocławiu na co dzień zajmują się m.in. tropieniem najbardziej niebezpiecznych, poszukiwanych przestępców. Ustalili, że poszukiwany 36-latek posługując się dokumentami innej osoby ukrywał się w Europie i cały czas popełniał różne przestępstwa.

Mężczyzna w pewnym momencie poczuł się tak, pewny swojej bezkarności, że wrócił do Polski. "Łowcy głów" ustalili, że 36-latek spotka się z bliską osobą na lotnisku w Krakowie. Tam już czekali na niego policjanci z Krakowa i Wrocławia.

Poszukiwany mężczyzna był całkowicie zaskoczony zatrzymaniem. Cały czas próbował przekonywać, że nie jest poszukiwany i pokazywał dokumenty innej osoby. Ale policjanci potwierdzili jego tożsamość za pomocą urządzenia do szybkiej identyfikacji daktyloskopijnej.

Zobacz także: "Stanisław Piotrowicz zabrał mi kawałek ziemi". Mieszkańcy Odrzykonia skarżą się na posła PiS

Jak zdradzają wrocławscy policjanci, zatrzymany mężczyzna przez długie lata posługiwania się danymi innej osoby i nie był w stanie przypomnieć sobie swojej daty urodzenia. O tym, że nie jest tym, za kogo się podaje, nie wiedziały nawet osoby z jego otoczenia. Teraz 36-latek odbędzie karę łącznie 13 lat więzienia za włamania i kradzieże.

_**Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl**_

d3p1yy0

Podziel się opinią

Share
d3p1yy0
d3p1yy0
Więcej tematów