Trwa ładowanie...

Przed konferencją prasową pomalowali ścianę. W ruch poszła suszarka do włosów

Premier Mateusz Morawiecki wraz z kilkoma ministrami przebywa w Czechach na konsultacjach międzyrządowych. Premier Czech przykłada do nich dużą wagę mówiąc o "wspólnej tradycji dialogu". Rozmowy dla Czechów są tak ważne, że nawet specjalnie wymalowali ścianę.

Share
Przed konferencją prasową pomalowali ścianę. W ruch poszła suszarka do włosów
Źródło: PAP, Fot: Paweł Supernak
d1pm7x8

Mateusz Morawiecki mówiąc o wspólnych konsultacjach są one "wyrazem coraz bardziej pogłębionych relacji". – Bardzo się z tego cieszę, bo świadczą one o tym, że nasze interesy są coraz bardziej zbieżne – stwierdził. Wtórował mu premier Czech Andrej Babis. – Budujemy wspólną tradycję, która staje się elementem dialogu pomiędzy naszymi krajami, zarówno na poziomie bilateralnym, jak i europejskim – cytuje premiera Czech portal novinky.cz.

Międzyresortowe rozmowy dotyczyły m.in. kwestii gospodarczych, ochrony środowiska, cyberbezpieczeństwa, czy bezpieczeństwa energetycznego. Razem z Mateuszem Morawieckim do Pragi pojechało kilku ministrów i wiceministrów. Wszyscy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

d1pm7x8

Dziennikarz RMF FM zamieścił na Twitterze krótki film. Widać na nim, jak przed konferencją prasową premierów w tym samym pomieszczeniu, dwie panie suszą ścianę po malowaniu. Jak napisał, "ściana była tylko trochę brudna".

Zobacz także: Miasto murem podzielone. Naprzeciw siebie stoją Polacy i Romowie

_**Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl**_

d1pm7x8

Podziel się opinią

Share
d1pm7x8
d1pm7x8
Więcej tematów