WP

Prognoza pogody. Najpierw słońce, później deszcz w całej Polsce

O ile w sobotę możemy cieszyć się ładną pogodą w prawie całej Polsce, o tyle w niedzielę spodziewana jest deszczowa aura. Z kolei w późniejszych dniach, do połowy marca będzie raczej wiosennie. Według synoptyków, niemiła niespodzianka w postaci opadów śniegu czeka nas w drugiej połowie miesiąca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pogoda znów może zaskoczyć
Pogoda znów może zaskoczyć (East News)
WP

W niedzielę przyjemna będzie jedynie temperatura. Od 4 stopni na północnym wschodzie do 11 stopni w rejonach zachodnich. Za sprawą frontu atmosferycznego, który będzie przemieszczał się z zachodu na wschód, możemy spodziewać się deszczu. Pod koniec dnia padać ma w całej Polsce. Podobnie będzie z niedzieli na poniedziałek.

Sytuacja na korzyść zmieni się w poniedziałek. Dzięki napływowi mas powietrza znad Atlantyku, na termometrach w Polsce zachodniej ujrzymy nawet 15 stopni. Jednak już następnego dnia pogoda wróci do normy, temperatura będzie o kilka stopni niższa.

Ventusky.com
Podziel się
WP

Zobacz także: Rozszerzenie 500+. Szef SLD składa deklarację

W ciągu najbliższego tygodnia musimy przygotować się na większe ilości opadów atmosferycznych, które mogą być dla nas uciążliwe. Natomiast ok. 16 marca nadciągnie nad Polskę zatoka chłodu, a śnieg ma padać od morza do Tatr. Automatycznie spadną równiez temperatury. Uderzenie mrozu ma potrwać kilka dni.

WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
WP
WP