Trwa ładowanie...
d25ort6
d25ort6

Prezydent Kwaśniewski współczuje rodzinom ofiar

Wyrazy "głębokiego współczucia" rodzinom 19
śmiertelnych ofiar wypadku polskiego autokaru na Węgrzech złożył w
poniedziałek prezydent Aleksander Kwaśniewski - poinformowały
służby prasowe prezydenta.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d25ort6

Wyrazy współczucia prezydent przekazał też 32 poszkodowanym uczestnikom pielgrzymki i ich rodzinom.

Prezydent RP Aleksander Kwaśniewski z ogromnym bólem i żalem przyjął wiadomość o tragicznym wypadku drogowym polskiego autokaru wiozącego pielgrzymów z Podlasia do Medjugorie w Bośni i Hercegowinie, do którego doszło w dniu 1 lipca o godz. 2 w nocy w miejscowości Keresztur na Węgrzech - napisano w komunikacie prezydenckiego Biura Informacyjnego.

Prezydent składa wyrazy głębokiego współczucia rodzinom 19 śmiertelnych ofiar wypadku, a także pozostałym 32 poszkodowanym uczestnikom pielgrzymki oraz ich rodzinom - głosi komunikat.

d25ort6

Kancelaria Prezydenta zadeklarowała gotowość udzielenia wszelkiej możliwej pomocy osobom poszkodowanym w wypadku, instytucjom biorącym udział w akcji ratunkowej, a także w działaniach prowadzących do wyjaśnienia wszelkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Polski autokar, wiozący pielgrzymów - głównie z Lubelszczyzny - do sanktuarium maryjnego w Medjugorie, rozbił się na rondzie koło miejscowości Balatonszentgyorgy nad Balatonem. W wypadku zginęło 19 Polaków, a 32 zostało rannych. (iza)

d25ort6

Podziel się opinią

Share

d25ort6

d25ort6
Więcej tematów