Trwa ładowanie...

Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz pochwaliła się dedykacją od Donalda Tuska

Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz pożaliła się na Twitterze, że ma mało wolnego czasu, który mogłaby poświęcić na czytanie książek. Poleciła przy tym książkę byłego premiera i byłego szefa Rady Europejskiej Donalda Tuska i pochwaliła się dedykacją, którą od niego otrzymała.

Share
Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz pochwaliła się dedykacją od Donalda Tuska
Źródło: East News, Fot: Karol Makurat/REPORTER
dvh3c29

16 grudnia Donald Tusk promował w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku swoją książkę "Szczerze". Autorskie spotkanie z byłym premierem otworzyła wówczas prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz.

- Witaj w domu. W Gdańsku zawsze jest twoje miejsce. Dziękujemy, że zawsze się o nas troszczyłeś i zawsze pamiętałeś o tym, gdzie są twoje korzenie - przypomina słowa, z jakimi zwróciła się do Tuska, portal gazeta.pl.

Zobacz także: "My nie przeżyjemy, jak będziesz startował". Donald Tusk o wzruszającej rozmowie z córką

W niedzielę Aleksandra Dulkiewicz na swoim profilu na Twitterze zamieściła zdjęcie wewnętrznej strony tytułowej książki Tuska z jego odręczną dedykacją dla prezydent Gdańska. "Oli Dulkiewicz, mojej Pani Prezydent, z przyjaźnią i szacunkiem Donald Tusk" - napisał były szef Rady Europejskiej.

"Niedzielny poranek, kiedy mogę poczytać zdarza się stanowczo za rzadko... „Szczerze" polecam. Dziękuję Panie Premierze Donaldzie Tusku za tę osobistą dedykację!" - czytamy na profilu Dulkiewicz.

dvh3c29

Podziel się opinią

Share
dvh3c29
dvh3c29
Więcej tematów