Trwa ładowanie...
ycipk-1cd8et
ycipk-1cd8et
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Prezydent chciał lądować w Tibilisi, pilot w Azerbejdżanie

Prezydenci Polski, Litwy, Estonii i Ukrainy oraz premier Łotwy kontynuują podróż do Gruzji. Polski samolot specjalny, którym podróżują, wyruszył po południu z Symferopola na Krymie do Azerbejdżanu. Stamtąd misja uda się do Tbilisi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-1cd8et

W czasie międzylądowania prezydentów na Krymie poinformowano, że - ze względów bezpieczeństwa - prezydenci wylądują nie w stolicy Gruzji, ale w mieście Gandża w Azerbejdżanie, skąd do Gruzji mieliby udać się samochodami.

W Symferopolu na pokład samolotu wsiedli prezydent Ukrainy Wiktor Juszczenko oraz żona Micheila Saakaszwilego.

Prezydenci: Polski, Estonii - Toomas Hendrik Ilvers i Litwy - Valdas Admkus oraz premier Łotwy Ivars Godmanis wylecieli do Gruzji we wtorek przed południem.

ycipk-1cd8et

W Tbilisi dołączyć do nich ma prezydent Łotwy Valdis Zatlers. Spotkają się tam m.in. z gruzińskim prezydentem Micheilem Saakaszwilim.

Jak mówił przed wylotem L. Kaczyński, wyjazd do Gruzji jest wyrazem solidarności pięciu państw z narodem, który padł ofiarą agresji. Agresji, która w historii nie jest niczym nowym. Można powiedzieć, że państwo rosyjskie po raz kolejny pokazało swoją prawdziwą twarz - ocenił prezydent.

Delegacji prezydentów towarzyszy także szef polskiego MSZ Radosław Sikorski.

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1cd8et

ycipk-1cd8et
ycipk-1cd8et