Trwa ładowanie...
Andrzej Duda

Prezydent Andrzej Duda wybiera nie tylko narty. Jak spędza czas w Juracie?

To, że prezydent Andrzej Duda lubi jeździć na nartach, to żadna nowość. Okazuje się, że ma alternatywę na letnie dni. Szaleje na... skuterze.

Share
Prezydent Andrzej Duda wybiera nie tylko narty. Jak spędza czas w Juracie?
Źródło: East News
d4m5xyt

Wygląda na to, że prezydent Duda nie lubi siedzieć w miejscu. Woli czynny odpoczynek. Tym razem, na wakacjach w Juracie, korzysta z dostępu do wody i jeździ skuterem. Ze zdjęć, które opublikował "Super Express" wynika, że głowa państwa nie zwalnia.

W Juracie ma zostać do końca tygodnia. Już w niedzielę 16 lipca spotka się z przewodniczącym Komitetu Stałego chińskiego parlamentu Zhang Dejiangiem.

d4m5xyt

Miłość Dudy do nart

Prawdziwą pasją prezydenta RP jest jazda na nartach. Nie ukrywają tego też jego współpracownicy. - Pan prezydent jeździ na nartach, jest to jego pasja i każdy ma do tego prawo. W całym sezonie 7 razy prezydent był na nartach - mówił Andrzej Dera, sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta.

- Byłem z panem prezydentem w Zakopanem, gdzie uczestniczył w jednym z tych przypadków, w charytatywnej imprezie, gdzie najlepsi polscy narciarze zjeżdżali po to, żeby uzyskać środki na rzecz osób niepełnosprawnych (...) Pan prezydent bardzo intensywnie pracuje i ma prawo, jak każdy obywatel tego kraju do aktywnego wypoczynku - dodał.
Źródło: "Super Express"/WP

d4m5xyt

Podziel się opinią

Share
d4m5xyt
d4m5xyt
Więcej tematów