Trwa ładowanie...

Prezydent Andrzej Duda podsumował swoją pracę

Na stronie internetowej kancelarii prezydenta opublikowano zestawienie działań Andrzeja Dudy. "Staram się realizować to, co zapowiedziałem" - napisał Duda. Cztery lata temu - 6 sierpnia 2015 r. - został zaprzysiężony na prezydenta.

Prezydent Andrzej Duda podsumował swoją pracęŹródło: PAP, fot: Paweł Supernak
d4iv92r
d4iv92r

W zestawieniu opatrzonym nagłówkiem "Czwarty rok prezydentury Andrzeja Dudy" wyliczono m.in. podróże krajowe, spotkania z mieszkańcami oraz wizyty zagraniczne. W podsumowaniu znalazły się także liczby wręczonych awansów generalskich i mianowań oficerskich.

"229 podpisanych ustaw, 9 inicjatyw ustawodawczych skierowanych do Sejmu RP, 1 914 nadanych polskich obywatelstw, 109 ratyfikowanych i ogłoszonych umów międzynarodowych, 34 rozporządzenia, 103 000 przyznanych orderów i odznaczeń państwowych..." - wylicza prezydent, a lista jest naprawdę długa. Można ją zobaczyć na stronie prezydenckiej kancelarii.

Na zakończenie Andrzej Duda wyjaśnia, że "stara się realizować to, co zapowiedział" podczas kampanii w 2015 r.

- Cieszę się, że ta Polska rzeczywiście zmienia się na lepsze właśnie z perspektywy zwykłych obywateli. To był mój główny cel: poprawić los ciężko pracujących ludzi, czy to na roli, czy w zakładach pracy, poprawić życie polskich rodzin. To ci ludzie są w centrum mojego myślenia, mojej pracy, a nie beneficjenci rozmaitych fruktów rozdawanych rozmaitym elitom - napisał prezydent.

d4iv92r

"Ja walczę o sprawy zwykłych ludzi, którzy nie mają przywilejów i wielkich premii, którzy muszą ciężko pracować na pensję i niewielką potem emeryturę. Prezydent Andrzej Duda" - zakończył.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4iv92r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4iv92r
Więcej tematów