Trwa ładowanie...
d4m0a6j

Prezydent Andrzej Duda ocenia nowy skład rządu. "Bardzo ciekawe propozycje"

- Wydaje mi się, że to są bardzo ciekawe propozycje i jestem przekonany, że państwo, którzy podjęli się tych funkcji dadzą sobie radę - mówił w sobotę prezydent Andrzej Duda, komentując nowy skład rządu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Prezydent Andrzej Duda podczas briefingu z dziennikarzami
Prezydent Andrzej Duda podczas briefingu z dziennikarzami (PAP, Fot: PAP/Leszek Szymański)
d4m0a6j

Prezydent podkreślił podczas briefingu z dziennikarzami w drodze do Warszawy, że nowy rząd Mateusza Morawieckiego będzie w dużej mierze kontynuacją poprzedniego. Przyznał, że poprzedni ministrowie "sprawdzili" się w poprzedniej Radzie Ministrów.

- Można powiedzieć, że są to nie tylko znani już współpracownicy, ale przede wszystkim doświadczeni ministrowie, czy wiceministrowie, bo niektórzy z nich wcześniej byli wiceministrami, tak jak proponowany minister finansów - stwierdził prezydent.

d4m0a6j

Duda był pytany także o ocenę nowego ministra finansów. Prezydent ocenił, że następca Jerzego Kwiecińskiego jest świetnym kandydatem, ponieważ jest bardzo doświadczonym i profesjonalnym politykiem.

- Miałem okazję wielokrotnie pracować z Tadeuszem Kościńskim, zwłaszcza w różnych sprawach międzynarodowych, kiedy pan minister towarzyszył mi w czasie delegacji, więc wiem, że to jest człowiek o bardzo wysokich kwalifikacjach i osobiście uważam, że jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu, tym bardziej że sprawdził się już w ministerstwie finansów - przyznał Andrzej Duda.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4m0a6j

Źródło: Polsat News

Zobacz: Tajemnicze wyznanie Joanny Lichockiej ws. Krystyny Pawłowicz

d4m0a6j

Podziel się opinią

Share

Komentarze:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.

d4m0a6j

d4m0a6j
Więcej tematów