Prezes PiS czuje się już znacznie lepiej. Pojawił się bez kul, rozmawiał i wydawał polecenia

Jarosław Kaczyński w szybkim tempie wraca do zdrowia. Prezes PiS cierpi z powodu kolana. Przyjmował antybiotyki i pięć razy w tygodniu korzystał z zabiegów fizjoterapeutycznych. Ostatnio poruszał się o kulach, ale to już przeszłość.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jarosław Kaczyński złożył kwiaty przed Pomnikiem Ofiar Tragedii Smoleńskiej
Jarosław Kaczyński złożył kwiaty przed Pomnikiem Ofiar Tragedii Smoleńskiej (PAP, Fot: Radek Pietruszka)
WP

Pogniecione ubranie, kamizelka na lewą stronę, potargane włosy oraz grymas ból na twarzy - tak ostatnio wyglądał Jarosław Kaczyński. Prezes PiS został przyłapany przez fotoreporterów. Zdjęcia szybko obiegły Polskę i stały się obiektem komentarzy. Widać bowiem na nich, że pokonanie kilku metrów to dla niego prawdziwa udręka.

Wiadomo, że Jarosław Kaczyński przechodził ciężką kurację antybiotykową. Problem z bolącym kolanem ciągnie się już od prawie roku. Na nielicznych spotkaniach pojawiał się o kulach. Jego stan zdrowia był nawet komentowany w prestiżowym "New York Times". Sprawą kolana żyła niemal cała Polska, teraz prezes do kolejny powód do plotek.

Jarosław Kaczyński już bez kul. Nowe zdjęcia prezesa PiS

WP

Kaczyński pojawił się bowiem w bardzo dobrej formie w Warszawie na mszy św. w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej. Razem z nim obecni byli marszałek Sejmu Marek Kuchciński, wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki, szef MSWiA Joachim Brudziński, szef MON Mariusz Błaszczak oraz Antoni Macierewicz. Potem politycy złożyli kwiaty przed Pomnikiem Ofiar Tragedii Smoleńskiej 2010 r. przy pl. Piłsudskiego.

Prezes PiS nie miał przy sobie kul, a chodzenie nie sprawiało mu już takiej trudności, jak wcześniej. Po wyjściu z kościoła przez chwilę rozmawiał nawet z wyborcami PiS. Wydawał także polecenie, m.in.: Mariuszowi Błaszczakowi.

PAP
Podziel się

Dramatyczne zdjęcia prezesa PiS. Tak źle jeszcze nie wyglądał

WP

Problemy Kaczyńskiego z kolanem zaczęły się na zeszłorocznych wakacjach. Jarosław Kaczyński trafił do Wojskowego Instytutu Medycznego przy ulicy Szaserów w Warszawie w związku z chorobą zwyrodnieniową stawów. Według nieoficjalnych informacji, organizm prezesa zaatakowała bakteria, prawdopodobnie był to gronkowiec. To on miał być przyczyną zapalenia stawu kolanowego.

Podczas pobytu, polityk przebywał na oddziale Gastroenterologii, Endokrynologii i Chorób Wewnętrznych.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

WP

Zobacz także: Wassermann o Smoleńsku: "Mam żal do środowiska prawniczego"

WP
WP