Trwa ładowanie...

Premier Szydło będzie gościć w uczelni Rydzyka. Wygłosi referat

"Niepodległość Ojczyzny – zadanie polityka” - tak brzmi tytuł referatu, który na uczelni o. Tadeusza Rydzyka wygłosi premier Beata Szydło. Cena biletu na pierwszy dzień kongresu - 100 zł, udział w dwudniowych wykładach, z posiłkami - 280 zł.

Share
Premier Szydło będzie gościć w uczelni Rydzyka. Wygłosi referat
Źródło: East News, fot: Paweł Skraba
d4fgy7r

Kongres w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu pod hasłem "Katolicy i niepodległość – szanse i zagrożenia” odbędzie się 24 listopada - informuje wyborcza.pl.

Zobacz też: Tak rząd wspiera ojca Rydzyka

Oprócz premier Szydło przemówienie wygłosi również wiceminister kultury Magdalena Gawin. Treść jej wystąpienia będzie dotyczyć "katolicyzmu i praw politycznych polskich kobiet”. Mszę w kościele NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II odprawi kard. Zenon Grocholewski. Bilet wstępu na kongres kosztuje 100 zł, posiłki to dodatkowe, jeszcze wyższe wydatki.

d4fgy7r

Po wystąpieniach gości zza granicy głos zabierze wiceminister spraw zagranicznych Jan Dziedziczak.

Ostatnią, kwietniową konferencję na uczelni o. Rydzyka, w której premier wzięła udział, sponsorowały państwowe spółki: PZU, PKO BP, Agencja Rozwoju Przemysłu i Bank Gospodarstwa Krajowego.

- Naszym problemem jest to, że daliśmy się podzielić. Ci, którzy chcą, żeby Polskę złamać, stosują takie metody, aby to była wściekłość i podział taki, ogromny - stwierdziła premier podczas rozmowy z ojcem Tadeuszem Rydzykiem na antenie Radia Maryja we wrześniu. W toruńskiej rozgłośni premier gościła razem z szefową swojej kancelarii Beatą Kempą.

Źródło: wyborcza.pl

d4fgy7r

Podziel się opinią

Share
d4fgy7r
d4fgy7r
Więcej tematów