Trwa ładowanie...
d4iyulh
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Premier Ewa Kopacz 12 czerwca spotka się z papieżem Franciszkiem

Premier Ewa Kopacz 12 czerwca zostanie przyjęta przez papieża Franciszka na audiencji - poinformowała rzeczniczka rządu Małgorzata Kidawa-Błońska. To będzie pierwsza wizyta szefowej polskiego rządu w Watykanie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Premier Ewa Kopacz 12 czerwca spotka się z papieżem Franciszkiem
(PAP/EPA, Fot: Alessandro di Meo)
d4iyulh

Kidawa-Błońska podkreśliła, że jednym z tematów rozmów będzie zapowiedziana na lipiec 2016 roku wizyta papieża Franciszka w Polsce w związku ze Światowymi Dniami Młodzieży, które odbędą się w Krakowie.

Jak poinformowały źródła dyplomatyczne, premier Kopacz przeprowadzi również rozmowy z watykańskim sekretarzem stanu kardynałem Pietro Parolinem i szefem dyplomacji arcybiskupem Paulem Richardem Gallagherem.

Poprzedni premier Donald Tusk złożył wizytę papieżowi Franciszkowi w maju zeszłego roku.

d4iyulh

Podziel się opinią

Share

d4iyulh

d4iyulh
Więcej tematów