Trwa ładowanie...

Premier Beata Szydło na Twitterze dziękuje za wsparcie

Premier Beata Szydło napisała na Twitterze, że czuje się dobrze. "Wsparcie i słowa otuchy są niezwykłe. Dodają siły. Za każdy dobry gest z serca dziękuję! #DamyRadę" - napisała szefowa rządu.

Share
Premier Beata Szydło na Twitterze dziękuje za wsparcie
Źródło: AFP, Fot: Vladimir Simicek
d3vzumc

Premier jest w szpitalu Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie, gdzie przechodzi badania po piątkowym wypadku. Wcześniej szef MSWiA mówił, że szefowa rządu "czuje się zupełnie nieźle, jej samopoczucie też jest dobre". - Wszyscy mamy nadzieję, że szybko wróci do swoich obowiązków - dodał.

d3vzumc

Pytany jednak o konkrety na temat stanu zdrowia Beaty Szydło, wymijał się od odpowiedzi, nie precyzując, jakich obrażeń doznała. - Czy pani premier ma jakieś złamanie? - dopytywała jedna z dziennikarek na konferencji prasowej. - Nie jestem lekarzem - uciął Błaszczak.

Do wypadku z udziałem samochodu, którym podróżowała premier, doszło w piątek wieczorem w Oświęcimiu. Beata Szydło została odwieziona do miejscowego szpitala, po czym, na własną prośbę i po konsultacjach z lekarzami - przewieziona śmigłowcem do Warszawy.

Kierowca Fiata Seicento, z którym zderzyła się limuzyna premier Szydło, miał przyznać się do spowodowania wypadku, choć później pojawiły się sprzeczne doniesienia. Po przesłuchaniu przedstawiono mu zarzut spowodowania wypadku. Kierowca złożył wyjaśnienia w tej sprawie.

d3vzumc

Podziel się opinią

Share
d3vzumc
d3vzumc
Więcej tematów