Trwa ładowanie...
d3t7urf

Prawo i Sprawiedliwość "odgradza się". Barierki przed siedzibą PiS

Już nie dziwią barierki na Krakowskim Przedmieściu w rocznicę katastrofy smoleńskiej czy przed Sejmem. Teraz trwa budowa ogrodzenia wokół siedziby Prawa i Sprawiedliwości. Internauci zwracają uwagę, a przedstawiciele PiS się tłumaczą.
Share
Wokół siedziby PiS budowane jest ogrodzenie
Wokół siedziby PiS budowane jest ogrodzenieŹródło: PAP, Fot: Jakub Kamiński
d3t7urf

Internauci zastanawiają się, dlaczego przedstawiciele PiS chcą się odgrodzić. Wszystko zaczęło się od wpisu Mariusza Gierszewskiego na Twitterze. Dziennikarz zamieścił zdjęcia siedziby PiS i dołączył komentarz.

- PIS się grodzi. Przed siedzibą Prawa i Sprawiedliwości powstaje ogrodzenie, brama na pilota i furtka. Odgrodzą od ulicy parking - napisał.

Kto ma wiedzieć o tym, co dzieje się wokół budynku, jak nie politycy Prawa i Sprawiedliwości? Oni też zabrali głos w sprawie. Radosław Fogiel, bliski współpracownik prezesa Jarosława Kaczyńskiego, zasugerował, że to przez natrętnych dziennikarzy. - Ale rozumiem, że redaktora boli, że skończą się szaleńcze i żenujące pościgi dziennikarzy za przyjeżdżającymi do siedziby PiS politykami - napisał. Gierszewski mu odpowiedział. Ten zaś znowu nie pozostał obojętny na jego słowa.

- To chyba lekka przesada. TV oglądam co prawda rzadko, ale widuję tam polityków PiS, również w innym otoczeniu niż parking na Nowogrodzkiej - podkreślił Fogiel. Dodał też, że nie widzi się reakcji właściciela budynku, bo "podczas ostatnich demonstracji pacjenci nie mogli dotrzeć do mieszczącej sie w nim przychodni".

d3t7urf

Rozpoczęła się dyskusja, kto jest właścicielem parkingu przy budynku i kto odpowiada za umieszczenie ogrodzenia.

- To jest decyzja właściela budynku, a PiS jest tylko jednym z najemców, panie redaktorze proszę najpierw sprawdzać, a nie szukać sensacji - zaznaczył Krzysztof Sobolewski z PiS.

Zobacz też: Straż, barierki i policja Miesięcznice smoleńskie kiedyś i dziś

Źródło: Twitter/WP

d3t7urf

Podziel się opinią

Share
d3t7urf
d3t7urf
Więcej tematów