Trwa ładowanie...
ds96uk0
Artykuł sponsorowany
praca

Praca marzeń dostępna dla każdego zacznij zarabiać na... spaniu

Jeżeli ciągle narzekasz na niedobór snu, masz problemy z porannym wstawaniem i nie lubisz się śpieszyć do pracy, koniecznie zainteresuj się najnowszą akcją marki Dormeo. Dzięki niej masz szansę na pracę marzeń, która polega na spaniu.
Podziel się
Praca marzeń dostępna dla każdego zacznij zarabiać na... spaniu
(Materiały prasowe)
ds96uk0

1. Najlepsza praca za 5 000 złotych
2. Szczegóły akcji zorganizowanej przez Dormeo
3. Jak wygląda praca marzeń?

Aktualnie trwa rekrutacja, podczas której firma poszukuje osobę, którą można określić jako wyjątkowego śpiocha. Jeżeli więc uważasz, że ty lub ktoś z twoich znajomych spełnia niezbędne warunki (a więc jest miłośnikiem drzemek i lubi się dobrze wyspać), już teraz wypełnij formularz.

Być może najlepsza praca za 5 000 złotych

ds96uk0

Mogłoby się wydawać, że w pracy za tak wysokie wynagrodzenie - szczególnie że jako wybrany tester snu zarobisz te pieniądze zaledwie za jeden dzień spania! - wymaga się posiadania specjalnych umiejętności. W praktyce jednak Dormeo chce znaleźć kogoś, kto po prostu lubi spać. Jak można przeczytać w opisie akcji, poszukiwany jest "skuteczny drzemkowicz". Jeżeli więc zdarzyło ci się zasnąć w nietypowym miejscu, najprawdopodobniej może to być to dla ciebie świetna okazja, aby bez zbędnego wysiłku móc zarobić w przyjemny sposób aż 5000 złotych.

Szczegóły akcji zorganizowanej przez Dormeo

Jeżeli zainteresowała cię ta oferta, zajrzyj na stronę www.pracazesnu.pl, gdzie znajdziesz formularz. Możesz go wypełnić w dniach pomiędzy 23 września a 6 października. Na stronie znajduje się zaledwie kilka pytań, więc przesłanie zgłoszenia nie powinno zająć ci więcej jak kilka minut. Są to pytania związane między innymi z twoimi najdziwniejszymi snami lub rekordowymi drzemkami. Ciekawie wygląda pytanie o rekord długości snu, gdzie niektóre wartości - jak chociażby odpowiedzi przekraczające trzydzieści lub nawet czterdzieści godzin - zarezerwowane są dla największych śpiochów.

Jak wygląda praca marzeń?

Zanim wyślesz swoje zgłoszenie, zapoznaj się z tym, jak w praktyce będzie wyglądała praca marzeń. Najważniejsze w niej jest to, że przez 6 godzin będziesz musiał spać na wygodnych materacach i poduszkach marki Dormeo. Tym samym możesz liczyć na najwyższy komfort. Pamiętaj również, że jest to niepowtarzalna szansa na zarobienie aż pięciu tysięcy złotych w ciągu jednego dnia! Finał akcji zaplanowany jest na 12 października i odbędzie się w Warszawie. Wszystkie istotne informacje na temat promocji "Praca jak ze snu" oraz oferty marki znajdziesz na jej stronie internetowej www.dormeo.pl. Dzięki tej akcji możesz w końcu udowodnić, że spanie się opłaca.

ds96uk0

Podziel się opinią

Share

ds96uk0

ds96uk0
Więcej tematów