Qaqwqwrqw

Poznań: Pies pobity na oczach małych dzieci. Mieszkańcy szukają inicjatorki zdarzenia

Mieszkanka Poznania zwróciła na siebie uwagę podczas spaceru z psem. Kilkoro dzieci zaczęło ją nagrywać w momencie, gdy kobieta złapała czworonoga i zaczęła się nad nim znęcać fizycznie. Sprawczyni pobicia jest poszukiwana przez policję, a także mieszkańców miasta.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Poznań: Pies pobity na oczach małych dzieci. Mieszkańcy szukają inicjatorki zdarzenia
Poznań: Pies pobity na oczach małych dzieci. Mieszkańcy szukają inicjatorki zdarzenia (East News)
Qaqwqwrqw

Nagranie z całego zdarzenia zostało opublikowane wczoraj w mediach społecznościowych, głównie na grupach gromadzących mieszkańców Poznania. Widoczna jest na nim kobieta z psem, która została nagrana przez bawiące się w pobliżu dzieci.

Przez pewien czas kobieta próbuje złapać psa, w momencie, gdy jej się to udaje, zaczyna go bić. Zwierzę otrzymało ponad dziesięć ciosów. Na zarejestrowanym materiale widać, że pies próbuje się wyrwać. Dzieci, które obserwowały całe zajście, poinformowały swoich rodziców.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań-Grunwald otrzymali zawiadomienie wczoraj w godzinach popołudniowych. Zostało rozpoczęte postępowanie w tej sprawie.

Qaqwqwrqw

Z ustaleń policji wynika, że do zdarzenia doszło wczoraj przy ul. Promienistej, niedaleko punktu ksero. Mieszkańcy Poznania, którzy obejrzeli nagranie, są wstrząśnięci i postanowili ustalić tożsamość kobiety na własną rękę.

Polub WP Wiadomości
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw