Trwa ładowanie...
d2i7w07
d2i7w07

Poważne utrudnienia w Warszawie. Kłopoty w metrze

• Dwie stacje metra: Imielin i Stokłosy były zamknięte
• Strażacy interweniowali ponad 150 razy
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2i7w07

Ponad 2 tys. razy wyjeżdżali strażacy w ciągu ostatnich dwóch dni do usuwania skutków burz, nawałnic i silnego wiatru - wynika z najnowszych danych straży pożarnej. Utrudnienia występują m.in. w Warszawie gdzie nad ranem woda zalała dwie stacje metra.

Od rana strażacy w Warszawie interweniowali ponad 150 razy. Zgłoszenia dotyczyły głównie zalanych piwnic, garaży oraz ulic głównie na Ursynowie, w Wawrze oraz Rembertowie. Utrudnienia występują m.in. na ulicach: Diamentowej, Teligi, Śródziemnomorskiej.

- Strażacy wypompowali wodę z Centrum Onkologii oraz Centrum Zdrowia Dziecka. Nie miało to wpływu na funkcjonowanie tych placówek - powiedział Nikodem Kiełbowicz z warszawskiej straży pożarnej.

W związku z trudnymi warunkami pogodowymi utrudnienia występują także na trasie S2. Zablokowane są zjazdy z S79 na S2 w kierunku ul. Puławskiej oraz zjazd z S2 na S79 w kierunku lotniska Chopina.

Rano woda zalała dwie stacje metra: Ursynów oraz Stokłosy. Uruchomiona została autobusowa linia zastępcza kursująca na trasie od stacji metra Wilanowska do stacji Kabaty. Utrudnienia w metrze zakończyły się przed godziną 8.

d2i7w07

Podziel się opinią

Share
d2i7w07
d2i7w07
Więcej tematów