Trwa ładowanie...

Potrącił śmiertelnie mężczyznę i uciekł z miejsca wypadku. Policja prosi o pomoc

W czwartek w Jawiszowicach (gm. Brzeszcze, pow. oświęcimski) doszło do wypadku. 36-letni mężczyzna został potrącony przez samochód ciężarowy. Kiedy policja dotarła na miejsce, już nie żył, a kierowca uciekł z miejsca zdarzenia.

Share
Potrącił śmiertelnie mężczyznę i uciekł z miejsca wypadku. Policja prosi o pomoc
Źródło: WP.PL, Fot: Paweł Kozioł
d2odw32

Według pierwszych ustaleń śledczych do wypadku doszło poza przejściem dla pieszych. Ok. godz. 18:45 ciężarówka potrąciła mężczyznę, a kierujący pojazdem uciekł z miejsca zdarzenia. Sprawę zgłosił inny kierowca, który widział sytuację.

- Wczoraj policja pracowała na miejscu zdarzenia, zabezpieczała ślady. Dziś kontynuujemy pracę, przeglądamy monitoring drogi, poszukujemy kolejnych świadków. Miejsce jest bardzo odludne, bez oświetlenia - informuje w rozmowie z Wirtualną Polską Małgorzata Jurecka, rzeczniczka prasowa oświęcimskiej policji. - Do wypadku doszło na trasie Oświęcim-Bielsko. Poszukujemy kierowcy, który potrącił śmiertelnie 36-letniego mężczyznę. Według relacji świadka, który zgłosił zdarzenie, kierował on samochodem ciężarowym i jechał w stronę Bielska - dodaje policjantka.

36-latek nie miał stałego adresu zameldowania. Od chwili zgłoszenia do przyjazdu policji minęło parę minut - jednak mężczyzna już nie żył. Teraz policjanci poszukują innych świadków zdarzenia i proszą wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat wypadku o przekazanie ich policji.

d2odw32

Podziel się opinią

Share
d2odw32
d2odw32
Więcej tematów