Trwa ładowanie...

Poszukiwania zaginionego nastolatka z miejscowości Mokobody przerwane

Kolejny dzień poszukiwań nastolatka z Mokobód w powiecie siedleckim bez rezultatu. Ekipy przeczesujące rejon rzeki Liwiec w pobliżu miejscowości Kapuściaki ponownie przerwały pracę. Wznowią ją we wtorek rano.

Share
Poszukiwania zaginionego nastolatka z miejscowości Mokobody przerwane
Źródło: PAP, Fot: Leszek Szymański
d43nnkq

- Przeszukiwaliśmy brzegi rzeki na odcinku około sześciu kilometrów. Od kładki dla pieszych w rejonie miejscowości Kapuściaki aż do kładki w Wólce Proszewskiej - powiedział oficer prasowy siedleckiej policji podinspektor Jerzy Długosz.

Zaznaczył, że równocześnie obniżany był poziom wody w rzece. - Mamy nadzieję, że stan wody osiągnie swój minimalny poziom i użyci zostaną również nurkowie ze straży pożarnej - dodał.

Dwaj nastoletni bracia zaginęli równo tydzień temu. Według różnych relacji mieli odwiedzić kuzyna lub pójść na ślizgawkę. Ich zaginięcie rodzice zgłosili w poniedziałek późnym popołudniem. W akcji poszukiwawczej uczestniczyło kilkuset policjantów i strażaków. W piątek z rzeki Liwiec nurek wyłowił ciało starszego z braci, 15-letniego Marcina. Trzy lata młodszego Pawła dotychczas nie odnaleziono.

d43nnkq

Podziel się opinią

Share
d43nnkq
d43nnkq
Więcej tematów