ycipk-nv73rt

Poszukiwania malezyjskiego samolotu. Pojawiają się teorie spiskowe

Okręt, który miał za zadanie znaleźć samolot linii Malaysia Airlines zniknął z radarów na trzy dni. Rodziny osób, które znajdowały się wtedy na pokładzie, chcą wyjaśnień od rządu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nie udało się odnaleźć malezyjskiego samolotu, ale w jego sprawie narosło wiele mitów
Nie udało się odnaleźć malezyjskiego samolotu, ale w jego sprawie narosło wiele mitów (PAP/EPA, Fot: Raymond Wae)
ycipk-nv73rt

Statek, który szukał samolotu MH370 wyłączył system monitorowania na trzy dni nie podając żadnego powodu. Jego znalezienie zlecił amerykańskiej firmie Ocean Infinity malezyjski rząd - informuje portal theguardian.com.

Rodziny okrętu Seabed Constructor wzywają obie strony do wyjaśnienia sprawy w obliczu narastających spekulacji. Jedna z nich mówi o tym, że załoga odnalazła zatopiony skarb peruwiańskiego statku, który zatonął w 1911 r.

Kolejna teoria spiskowa mówi o tym, że znaleziono wrak samolotu i podjęto próbę jego wydobycia. Wyłączenie sygnałów miało oszczędzić cierpieniu rodzinie ofiar, które śledziły każdy ruch okrętu.

ycipk-nv73rt

Zobacz również: Statek poszukiwawczy odebrał sygnał z czarnych skrzynek

Samolot linii Malaysia Airlines zaginął w marcu 2014 r. Zniknął z kontaktu radiowego po 40 minutach lotu z Kuala Lumpur do Pekinu. Żadna z 239 osób na pokładzie nie przeżyła. Podczas akcji poszukiwawczej trwającej w latach 2014 - 2017, nie udało się znaleźć samolotu.

Źródło: theguardian.com.

ycipk-nv73rt
Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-nv73rt

ycipk-nv73rt
ycipk-nv73rt