Trwa ładowanie...

Posłanka PO rozbrajająco szczera: nie wiem, czemu tego nie zrobiliśmy

- Dlaczego Platforma Obywatelska zagłosowała przeciwko obniżeniu posłom kwoty wolnej od podatku – pytał Paweł Kukiz w programie Polsat News "Tak czy Nie". - Nie wiem – odparła z rozbrajającą szczerością posłanka Platformy, Kinga Gajewska.

Posłanka PO rozbrajająco szczera: nie wiem, czemu tego nie zrobiliśmyŹródło: http://www.gajewska-plochocka.pl/, fot: poseł Kinga Gajewska
d1wnmgo

Wicepremier Morawiecki zapowiedział podniesienie kwoty wolnej od podatku. Lider ruchu Kukiz'15 zarzucił rządzącym, że obiecywano wprowadzenie zmian już pół roku po wygranych wyborach.

- Platforma Obywatelska też złożyła na początku kadencji projekt ustawy zwiększający kwotę wolną od podatku. Niestety został on odrzucony przez Prawo i Sprawiedliwość, pomimo tego że to było głównym tematem kampanii wyborczej Andrzeja Dudy i Beaty Szydło. Każdy wniosek opozycji zostanie odrzucony – powiedziała Kinga Gajewska.

- A dlaczego Platforma Obywatelska zagłosowała przeciwko obniżeniu posłom kwoty wolnej od podatku z około 30 tysięcy zł do kwoty, która się należy obywatelom - pytał Paweł Kukiz.

Posłanka Gajewska po chwili namysłu odparła krótko "nie wiem". - No szczerze przynajmniej pani poseł – skomentowała prowadząca program Agnieszka Gozdyra.

źródło: Polsat News

d1wnmgo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1wnmgo
Więcej tematów