WP
WP
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
+2

Posłanka Halina Molka wystąpiła z klubu Samoobrony

Posłanka Halina Molka wystąpiła z klubu Samoobrony. Jak wyjaśniła, powodem jej decyzji był brak demokracji przy podejmowaniu decyzji w klubie. W klubie ludzi traktuje się przedmiotowo, a nie podmiotowo - podkreśliła.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP

Wcześniej z klubu Samoobrony wykluczony został Jan Bestry. P.o. szefa klubu Krzysztof Filipek mówił, że zgodnie z regulaminem klubu, poseł nie może z niego wystąpić, może być jedynie zostać wykluczony.

Bestry ocenia, że wraz z nim klub Samoobrony może opuścić kilkunastu posłów. Z kolei szef Samoobrony Andrzej Lepper powiedział po czwartkowym posiedzeniu klubu, że oprócz Bestrego mogą odejść dwie, trzy osoby.

Polub WP Wiadomości
WP
WP