Trwa ładowanie...
d3bspya

Poseł PO zaproponował posadzenie drzew w Kielcach. Odpowiedź prezydenta jest bezcenna

Artur Gierada, poseł PO, wystąpił z inicjatywą posadzenia dębów przy jednej z kieleckich ulic. Wojciech Lubawski odpowiedział, w znany sobie sposób. I wprawił posła PO w konsternację.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Poseł PO zaproponował posadzenie drzew w Kielcach. Odpowiedź prezydenta jest bezcenna
(wikimedia)
d3bspya

Poseł Platformy Obywatelskiej postanowił posadzić drzewa przy jednej z kieleckich ulic. O swoim pomyśle poinformował władze miasta. I doczekał się szybkiej odpowiedzi od samego prezydenta, skądinąd znanego z kuriozalnych odpowiedzi na pytania swoich mieszkańców.

Wojciech Lubawski nie zawiódł i tym razem. Ekologiczny zapał posła Artura Gierady bezceremonialnie ostudził. "W odpowiedzi na Pana pismo z dnia 17 marca 2017 informuję, że nie wyrażam zgody na posadzenie sadzonek dębów" - tak zaczyna się riposta prezydenta. Najlepsze jednak jest uzasadnienie.

"Uznaję, że taka inicjatywa mogłaby zostać uznana za próbę włączenia naszego Miasta w..." - uwaga - "...protest antyrządowy". Jakie rządy, takie antyrządowe protesty. Trzeba uczciwie przyznać, że inicjatywa Gierady budzi pewne zastrzeżenia. Dęby chciał sadzać przy ulicy... Klonowej.

d3bspya

Podziel się opinią

Share

d3bspya

d3bspya
Więcej tematów