Trwa ładowanie...
sławomir nitras

Poseł PO Sławomir Nitras dopiero rozpoczął kampanię, a już ma problemy. Zdjęto jego plakaty wyborcze

Umieszczone nielegalnie - tak Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego argumentuje swoją decyzję. Zdjął plakaty wyborcze posła PO Sławomira Nitrasa w Szczecinie. Polityk twierdzi zaś, że gdyby chodziło o kandydata z innej partii, sytuacja nie miałaby miejsca.

Share
Poseł PO Sławomir Nitras dopiero rozpoczął kampanię, a już ma problemy. Zdjęto jego plakaty wyborcze
Źródło: PAP, Fot: Radek Pietruszka
d47x16c

Długo nie powisiały. Plakaty wyborcze kandydata PO na prezydenta Szczecina zostały usunięte z latarni ulicznych. Powód? Według Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego zawisły tam nielegalnie.

O sprawie informuje TVP Info. Polityk zareagował na działania ZDiTM. Zadeklarował, że sam usunie plakaty. Przyznał, że składał wnioski o umieszczenia plakatów na latarniach, ale nie uzyskał odpowiedzi.

d47x16c

Jego zdaniem ZDiTM, usuwając plakaty, wpisuje się w kampanię wyborczą. Twierdzi, że gdyby sprawa dotyczyła innego kandydata Piotra Krzystka, zarząd szybko wydałby zgodę.

Nitras na plakatach "Remont 170 ulic", wokół których powstało zamieszanie, informuje, że wyremontuje ulice. - Nie będę – tak jak ZDiTM – malować pasów na dziurawych jezdniach - dodał.

- Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego będzie nakładał stosowne kary, ponieważ nie ma w tym przypadku wydanej zgody na zajęcie pasa drogowego - podkreśliła rzeczniczka ZDiTM Hanna Pieczyńska. Jak zaznaczyła, zarząd interweniował, bo zaalarmowali go mieszkańcy.

Źródło: TVP Info

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d47x16c

Podziel się opinią

Share
d47x16c
d47x16c
Więcej tematów