Trwa ładowanie...
d3339jz

Poseł Piotr Misiło chce zostać liderem Nowoczesnej

Pochodzący ze Szczecina Piotr Misiło ogłosił, że będzie się ubiegał o fotel przewodniczącego partii. "Pozycja ugrupowania znacząco spadła i bez gruntownych zmian nie osiągniemy celu, dla którego powstaliśmy" - napisał w swoim oświadczeniu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Poseł Nowoczesnej, Piotr Misiło.
Poseł Nowoczesnej, Piotr Misiło. (Facebook.com, Fot: FP Piotr Misiło)
d3339jz

W listopadzie odbędzie się konwencja Nowoczesnej, na której ma zostać wybrany przewodniczący partii. Swoją kandydaturę ogłosił Piotr Misiło. Zrobił to publikując post na swoim koncie na Twitterze, w którym umieścił oficjalne oświadczenie.

W opublikowanym liście czytamy, że "pozycja ugrupowania znacząco spadła i bez gruntownych zmian nie osiągniemy celu, dla którego powstaliśmy - zwycięstwa w najbliższych wyborach parlamentarnych i przejęcia pełnej odpowiedzialności za nasz kraj". Nakreślił też krótko na czym zamierza się skupić, jako przewodniczący: "Gospodarka, praworządność, samorząd. To filary mojej propozycji dla Nowoczesnej i Rzeczpospolitej na najbliższe lata".

d3339jz

ZOBACZ VIDEO: Tak się bawi Nowoczesna. Impreza młodzieżówki

- Sondaże nie są wyznacznikiem sukcesu lub porażki, niemniej jednak od pół roku jesteśmy w okolicach progu wyborczego, mamy 7
proc., gdy innym idzie gorzej, to 9-10. To nie gwarantuje zwycięstwa w wyborach. Ryszard Petru w wielu przypadkach jest selekcjonerem, napastnikiem, rozgrywającym i obrońcą w jednym. Tak nie powinno być - powiedział Misiło w wywiadzie dla tygodnika "Wprost". Podkreślił przy tym, że on stawia na działanie drużynowe, bo sterowaniem wszystkimi działaniami nie powienien się zajmować jeden człowiek.

Rekordzista Guinnessa

Piotr Misiło urodził się 11 czerwca 1974 r. w Szczecinie. Ukończył Wyższą Szkołę Humanistyczną oraz Uniwersytet Szczeciński na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług oraz na Wydziale Humanistycznym. Na stanowisku dyrektora zarządzał Platformą Mediową Point Group. Ma na swoim koncie wpis do księgi Rekordów Guinnessa - rozegrał 100 meczów w squasha w ledwie 18 godzin.

Należał do Unii Wolności. Przez dwa lata był członkiem Platformy Obywatelskiej. W 2006 roku ubiegał się o fotel burmistrza Polic, starania zakończył się porażką wyborczą.

d3339jz

Podziel się opinią

Share
d3339jz
d3339jz
Więcej tematów