Trwa ładowanie...
d5lozf3

Poruszające zdjęcie. Matka pożegnała zmarłą na raka 8-letnią córkę

• 8-letnia Emily zmarła na raka nerki, tzw. guz Wilmsa • Jej matka Julia Apicella udostępniła na Facebooku zdjęcie, na którym widać Emily w szkolnym mundurku zestawione z drugim, pokazującym to samo, tym razem puste miejsce • Tym zdjęciem pogrążona w żałobie matka postanowiła zwiększyć społeczną świadomość dotyczącą nowotworów wśród dzieci
Share
Poruszające zdjęcie. Matka pożegnała zmarłą na raka 8-letnią córkę
Źródło: Facebook
d5lozf3

Gdy Emily miała 5 lat zdiagnozowano u niej guza Wilmsa, złośliwy nowotwór nerki, który dotyka dzieci. Dziewczynka zmarła w wieku 8 lat, w grudniu zeszłego roku. Jej matka, Julia Apicella postanowiła pożegnać córkę we wzruszający sposób.

Na swoim profilu na Facebooku umieściła kolaż złożony z dwóch zdjęć. Widać na nich to samo miejsce, jednak na jednym, podpisanym '2015' widać uśmiechniętą córkę w szkolnym mundurku. Na drugim, podpisanym '2016' córki już nie ma.

Julia Apicella postanowiła w ten sposób nie tylko uczcić pamięć córki, ale też zwiększyć świadomość społeczną dotyczącą nowotworów wśród dzieci i wypromować kampanię Złotej Wstążki, która skupia się na tym problemie. Zdjęcie udostępniono prawie 10 tysięcy razy.

d5lozf3

Podziel się opinią

Share
d5lozf3
d5lozf3
Więcej tematów