Trwa ładowanie...

Porozumienie ma nową posłankę. Monika Pawłowska zmienia barwy

Monika Pawłowska związana dotychczas z Lewicą poinformowała w mediach społecznościowych, że postanowiła zmienić polityczne barwy. Podjęła decyzję o wstąpieniu do Porozumienia. W nowej partii przywitał ją już Jarosław Gowin.

Share
Porozumienie ma nową posłankę. Monika Pawłowska zmienia barwy
Porozumienie ma nową posłankę. Monika Pawłowska zmienia barwyŹródło: East News
dpnfxyo

"Dziękuję za wspólną pracę i działania w ramach Lewicy. Dzisiaj zaczynamy iść inną drogą, ale mam nadzieję, że wciąż w przyjaźni będziemy pracować na rzecz lepszej Polski dla każdej i każdego. Dziś rozpoczynam współpracę z premierem Jarosławem Gowinem" - napisała w niedzielę wieczorem na Twitterze posłanka Monika Pawłowska.

Monika Pawłowska w Porozumieniu, ale poza klubem PiS

Była już posłanka Lewicy, tłumacząc swoją decyzję, stwierdziła, że Porozumienie to jedyna formacja dążąca dziś do ponadpartyjnych kompromisów. "Program, jak i praktyka działania politycznego Porozumienia są w obecnej sytuacji mi najbliższe. To jedyne ugrupowanie szczerze zainteresowane ponadpartyjną współpracą dla dobra Polski. Wstępuję do Porozumienia. Nie wstępuję do KP PiS, pozostaję posłem niezrzeszonym" - podkreśliła Pawłowska.

Pawłowską w nowej formacji powitał już jej prezes Jarosław Gowin. "Witamy na pokładzie Porozumienia Monika! To przemyślana decyzja, poprzedzona wieloma rozmowami. Cieszę się, że grono osób uprawiających politykę bez ideologicznego zacietrzewienia i zawziętości poszerza się o panią poseł. Zdziałamy razem wiele dobrych rzeczy!" - napisał wicepremier w rządzie PiS na Twitterze.

dpnfxyo

Kandydat PiS na RPO ujawnił plan. Niektórych Bartłomiej Wróblewski zaskoczy

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dpnfxyo

Podziel się opinią

Share
dpnfxyo
dpnfxyo
Więcej tematów