Trwa ładowanie...
d16h64e

Popada śnieg. Zobacz najnowszą prognozę pogody

- W rejonach podgórskich opady deszczu ze śniegiem, lokalnie śniegu. W górach opady śniegu - informuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Popada śnieg. Zobacz najnowszą prognozę pogody
(Fotolia)
d16h64e

W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Okresami opady: we wschodniej połowie kraju oraz w rejonach podgórskich opady deszczu ze śniegiem, lokalnie śniegu, w zachodniej deszczu ze śniegiem i deszczu. W górach opady śniegu.

Temperatura maksymalna od 2°C, 4°C na wschodzie do 5°C, 6°C na zachodzie oraz na wybrzeżu; w rejonach podgórskich Karpat miejscami tylko -1°C. Wiatr przeważnie umiarkowany, porywisty, na południowym wschodzie początkowo w porywach do 60 km/h, z kierunków zachodnich. Wysoko w górach porywy wiatru do 80 km/h, a lokalnie zawieje i zamiecie śnieżne.

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, zwłaszcza na północnym wschodzie i wybrzeżu wschodnim. Na zachodzie opady deszczu i deszczu ze śniegiem, na pozostałym obszarze deszczu ze śniegiem, lokalnie śniegu. W rejonach podgórskich i górach opady śniegu. Na wybrzeżu wschodnim oraz na północy Mazowsza po północy możliwa mgła marznąca ograniczająca widzialność do 300 m.

Temperatura minimalna od -3°C, -2°C miejscami na wschodzie i Pomorzu Wschodnim do 2°C, 3°C na zachodzie Polski; w rejonach podgórskich od -5°C do -1°C. Wiatr słaby, lokalnie tylko umiarkowany, przeważnie z kierunków zachodnich.

d16h64e

Podziel się opinią

Share

d16h64e

d16h64e
Więcej tematów