Trwa ładowanie...

Pomógł bezdomnej dziewczynie wrócić do rodziny. Wzruszający gest nieznajomego podbija internet!

• Mężczyzna z Perth w Australii pobrał pieniądze z bankomatu, by pomóc przypadkowo spotkanej bezdomnej dziewczynie
• Bohater nagrania zidentyfikowany jako Daniel Roose wręczył pieniądze Jess, by ta mogła wrócić do rodziny w Nowej Zelandii
• Zdarzenie zarejestrowali wolontariusze z organizacji Brothers and Sisters, która pomaga osobom ubogim i bezdomnym

Share
Pomógł bezdomnej dziewczynie wrócić do rodziny. Wzruszający gest nieznajomego podbija internet!Źródło: youtube.com
d255fv1

Wzruszający odruch serca został nagrany przez wolontariuszy z organizacji Brothers and Sisters. Na podbijającym internet wideo widać Jess, bezdomną dziewczynę i anonimowego darczyńcę, który pobiera gotówkę z bankomatu. Pieniądze wręcza dziewczynie, by ta mogła wrócić do rodziny w Nowej Zelandii.

Jess od dłuższego czasu mieszkała na ulicach Perth. Poszukiwała okazji do zarobku, który pozwoliłby jej kupić jedzenie lub bilet powrotny do domu. Dziewczyna nie może liczyć na zasiłek, ponieważ nie ma australijskiego obywatelstwa.

(fot. Brothers And Sisters Perth, Facebook)
Źródło: (fot. Brothers And Sisters Perth, Facebook)

Pomoc nadeszła zupełnie niespodziewanie. Bohater nagrania po prostu podszedł do dziewczyny i grupy wolontariuszek, zadał kilka pytań i bez wahania zaproponował pomoc. Wystarczyła mu historia Jess, która z przejęciem opowiadała o trudach życia na ulicy. Bohater wideo został rozpoznany, nazywa się Daniel Roose.

Internauci są zachwyceni zachowaniem Roose'a, który sam stara się nie wzbudzać zainteresowania swoją osobą: "Ludzie nie powinni oczekiwać uznania za dobre uczynki. Sama myśl, że się komuś pomogło jest bezcenna".

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d255fv1

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d255fv1
d255fv1
Więcej tematów