Trwa ładowanie...

"Pomaganie przez Logowanie". "Takie akcje dają im siłę do walki z chorobą i nadzieję"

Zakończyła się II edycja akcji WP Poczty i Fundacji Mam Marzenie - "Pomaganie przez Logowanie". Ponownie, każde logowanie do WP Poczty posłużyło szczytnemu celowi. Pozwoliło spełnić marzenia podopiecznych fundacji.

Share
"Pomaganie przez Logowanie". "Takie akcje dają im siłę do walki z chorobą i nadzieję"
Źródło: WP
d49p18n

- Ostatnia akcja pokazała, jak duży potencjał ma nasza poczta, a jej użytkownicy po raz kolejny udowodnili, że możemy na nich liczyć - mówi Karolina Malewicz, Brand Manager, koordynator przedsięwzięcia. - Sukces przedsięwzięcia upewnił nas w decyzji o konieczności kontynuowania akcji. Pomagając chorym dzieciom, użytkownicy WP Poczty nie ponoszą żadnych kosztów. Wystarczy po prostu zalogować się do swojej skrzynki e-mail, nie trzeba niczego więcej - wyjaśnia Malewicz.

- Wielu z naszych podopiecznych cierpi na choroby zagrażające ich życiu. Takie akcje dają im siłę do walki z chorobą oraz nadzieję, że któregoś dnia spełni się ich największe marzenie jakim jest zdrowie - dodaje Karolina Adamska, wiceprezes Zarządu Fundacji Mam Marzenie.

d49p18n

- 12 kwietnia miałam ogromną przyjemność spełnić marzenie mojego pierwszego marzyciela Krzyśka. Krzysiek jest 17-latkiem, który od kilku lat walczy z białaczką. Razem z Natalią i Marcinem wyruszyliśmy z Lublina do Szczebrzeszyna, gdzie mieszka nasz marzyciel, aby wręczyć długo oczekiwany prezent - mówi Monika, wolontariuszka Fundacji Mam Marzenie.

(fot. WP)
Źródło: (fot. WP)

- Krzysiek marzył o laptopie, na którym mógłby grać i być w kontakcie ze światem, kiedy musi zostać w szpitalu na dłużej - dodaje wolontariuszka Fundacji Mam Marzenie.

d49p18n

Użytkownicy WP Poczty zaangażowali się w spełnienie marzeń

- Nie tylko użytkownicy WP Poczty zaangażowali się w spełnienie marzeń, ale również wolontariusze i pracownicy Grupy WP, którzy przygotowali wiele dodatkowych niespodzianek dla Krzyśka i jak się okazało, trafili w dziesiątkę - relacjonuje Monika z Fundacji Mam Marzenie.

- Po zrobieniu pamiątkowych zdjęć udaliśmy się w drogę powrotną do Lublina, a Krzysiek mógł w końcu przetestować swój nowy laptop - mówi wolontariuszka Fundacji Mam Marzenie.

Dziękujemy użytkownikom WP Poczty. To oni, logując się codziennie do WP Poczty sprawili, że marzenie Krzysia zostało zrealizowane.

Spełniamy marzenia chorych dzieci

Do akcji "Pomaganie przez Logowanie" może włączyć się każdy użytkownik usługi e-mail w Wirtualnej Polsce. Wystarczy w określonym terminie regularnie logować się do swojej skrzynki pocztowej. W zamian Grupa WP przekaże fundusze na realizację marzeń podopiecznych Fundacji Mam Marzenie.

d49p18n

Po zalogowaniu się do WP Poczty, każdy użytkownik widzi "pasek postępu" - informację o poziomie realizacji marzeń oraz jak wiele logowań potrzeba, by je sfinalizować.

Wszystkie informacje o akcji "Pomaganie przez Logowanie" dostępne są na stronie Fundacji Mam Marzenie.

Kolejna edycja

Wkrótce startujemy z III edycją akcji - tym razem chcemy, aby dzieci pojechały do swoich wymarzonych miejsc. Jeszcze w kwietniu zapraszamy wszystkich użytkowników poczty do wspólnego spełniania marzeń chorych dzieci.

Relacja: Monika Tyniec

d49p18n

Podziel się opinią

Share
d49p18n
d49p18n
Więcej tematów