Trwa ładowanie...
d12owj6
d12owj6

Polskie opiekunki zaatakowały policjantów nożami

Dwie polskie opiekunki zaatakowały włoskich funkcjonariuszy policji i stawiały opór, podczas rewizji. Do zdarzenia doszło w Rzymie, w okolicach San Giovanni. Polki miały zajmować się 96-letnią kobietą.
Share
d12owj6

Wszystko zaczęło się od tego, iż właściciel mieszkania, nie mając żadnych wieści o stanie zdrowia swej matki, udał się do jej mieszkania. Tam spotkał dwie Polki, rzekome opiekunki 96-letniej pani, które odmówiły mu otworzenia drzwi i wpuszczenia go do mieszkania, by mógł zobaczyć matkę.

W związku z tym, właściciel powiadomił policję, która przyjechała na miejsce zdarzenia.

Jak poinformowała "Roma Today", policjanci próbując wkroczyć do mieszkania i wylegitymować Polki, zostali zaatakowani przez dwie kobiety uzbrojone w noże.

d12owj6

58-letnia W.Z i 32-letnia W.A ostatecznie zostały przewiezione na komisariat policji, gdzie postawiono im zarzuty stawiania oporu, gróźb, pobicia i odmowy przedstawienia swoich danych osobowych funkcjonariuszom włoskiej policji.

Z kolei starsza kobieta, po wkroczeniu do akcji policji, została przewieziona do szpitala na kontrolę. Do szpitala trafili też dwaj funkcjonariusze policji, którzy ponieśli lekkie obrażenia w wyniku przepychanek z dwoma polskimi bojowymi opiekunkami.

d12owj6

Podziel się opinią

Share
d12owj6
d12owj6
Więcej tematów