Trwa ładowanie...

Polityk PiS: postbolszewicka mentalność SLD!

Wniosek SLD w sprawie rozwiązania Młodzieży Wszechpolskiej i ONR pokazuje postbolszewicką mentalność obozu lewicy - mówił w Superstacji senator PiS Jan Maria Jackowski. - Towarzysz Stalin robił najlepsze interesy z Hitlerem, wspólnie doprowadzili do upadku Polski - dodaje Jackowski.

Share
Polityk PiS: postbolszewicka mentalność SLD!
Źródło: PAP, fot: Leszek Szymański
d2fwl6b

Senator Jan Maria Jackowski komentował w Superstacji wniosek SLD w sprawie delegalizacji ONR i Młodzieży Wszechpolskiej. Sekretarz generalny SLD Krzysztof Gawkowski oceniał podczas briefingu w sejmie niedzielny Marsz Niepodległości. - Ostatni raz w taki sposób środowiska faszystowskie demonstrowały w Warszawie w latach 1943-44 - mówił Gawkowski. - Te demonstracje promowały w sposób jawny i czytelny faszyzm - tłumaczył.

Zdaniem Jackowskiego "to śmieszny wniosek, pokazujący mentalność postbolszewicką obozu lewicy". - Przypomnę, że towarzysz Stalin robił najlepsze interesy z Hitlerem i wspólnie doprowadzili do upadku Polski w 1939 roku - powiedział w Superstacji Jackowski.

Ocenił też samą wypowiedź Gawkowskiego: - Ten pan mówi to ze względów ideologicznych i politycznych. Nie zna historii. Jest to wniosek niepoważny, pokazujący totalitarną mentalność tego obozu politycznego - powiedział Jackowski.

d2fwl6b

Podziel się opinią

Share
d2fwl6b
d2fwl6b
Więcej tematów