Trwa ładowanie...
d2doth2

Polityczny spór. Rzeczniczka SLD: jestem osobistym wrogiem Leszka Millera

Łączą ich poglądy. Anna Maria Żukowska jest rzeczniczką SLD, a Leszek Miller przewodniczył niegdyś temu ugrupowaniu. Mimo to nie potrafią się porozumieć. Były premier stwierdził, że polityk jest obciążeniem dla partii. Jest reakcja.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Leszek Miller skomentował słowa Anny Maria Żukowskiej (East News, Fot: Jan Bielecki)
d2doth2

Jeśli rzeczywiście Donald Tusk i Ewa Kopacz wiedzieli o lukach w VAT i nie przeprowadzili działań, to jest to powód do postawienia ich przed Trybunałem Stanu - powiedziała rzeczniczka SLD Anna Maria Żukowska w TVP Info. Później, za pośrednictwem mediów społecznościowych, postanowiła wycofać się z tych słów.

"Słowo 'przepraszam' powinno padać wtedy, kiedy jest konieczne, a jest konieczne. Moją głupotą było użycie trybu warunkowego i stawianie hipotez co do możliwości rzetelnego ustalenia prawdy, które wszak pod rządami PiS nie może być realne - napisała na Twitterze.

Tym przemyśleniom polityk przyglądał się Leszek Miller. - Z panią rzecznik dzieje się coś złego. Bardzo żałuję, że jest na liście Lewicy, dla której jest obciążeniem - ocenił były działacz SLD na antenie TVN. Jak dodał, "nie można powiedzieć większego głupstwa i nie można wyrządzić większej szkody w tym okresie kampanii wyborczej".

d2doth2

Zobacz też: Krzyki w studiu. Zaczęło się od słów Jarosława Kaczyńskiego

- Nie dziwię się zatem, jak słyszę, że są żądania, aby pani Żukowska wycofała się z kandydowania, bo jest obciążeniem dla całej tej listy. Niech robi, co chce, natomiast bardzo żałuję, że pani Żukowska jest na liście, a pani Jaruzelskiej nie ma - kontynuował Miller.

Spór nie od dziś?

Żukowska nie pozostała mu dłużna. W rozmowie z portalem tvp.info podkreśliła, że Miller nie pierwszy raz używa pod jej adresem dyskredytujących ją słów. - Nie jest tajemnicą, że jestem jego osobistym wrogiem. On nie kandyduje w tych wyborach, nie uczestniczył i nie uczestniczy też w pracach komitetu i sztabu - zaznaczyła.

d2doth2

Jednocześnie zapewniła, że nie zrezygnuje z kandydowania w wyborach parlamentarnych.

Zobacz też: Rzeczniczka SLD sprowokowana przez Katarzynę Lubnauer. "Pacman Grzegorz niech was konsumuje"

Źródło: TVP/TVN

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2doth2

Podziel się opinią

Share

d2doth2

d2doth2
Więcej tematów