Trwa ładowanie...
01-06-2016 13:08

Politycy typują wynik meczu z Holandią. "Możemy wysoko przegrać, żeby uśpić przeciwników"

O wynik meczu Polska - Holandia Michał Kobosko pytał gości programu Wirtualnej Polski #dziejesienazywo. - Niech to będzie remis, żeby nie było zbyt dużego zwycięstwa - powiedział Marek Jakubiak (Kukiz'15). - Możemy nawet wysoko przegrać żeby uśpić przeciwników, jak to mówił Jacek Gmoch - żartował Adam Szłapka (Nowoczesna).

Share
d3anik8

Jakubiak zaznaczył, że bardzo dobrze życzy polskiej piłce, ale zawodnikom nie można podciąć skrzydeł. - Bo polski sport zespołowy jest na fali wznoszącej. Siatkarze, szczypiorniści - ostatnie dni fantastyczne. Wszystko dzięki PiS mam nadzieję. Przydałby im się remis, żeby mogli jeszcze powalczyć o siebie. Żeby na początku nie osiedli na laurach, bo wszystkie nasze zespoły mają słabość psychiki, która im na końcu wysiada - powiedział poseł klubu Pawła Kukiza.

- Mamy najlepszą drużynę od lat, każda formacja ma trzon i mamy gwiazdę światowego formatu Roberta Lewandowskiego. Mam nadzieję, że Polacy wykorzystają ten mecz, żeby się rozegrać. Wynik nie jest ważny. Jak śledziłem statystyki przed MŚ w RFN w 1974 to Polska w sparingach nie osiągała najlepszych wyników, a potem było bardzo dobrze. Ale czy Holandia jest taka najlepsza? - zastanawiał się Szłapka.

d3anik8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3anik8
Więcej tematów