Trwa ładowanie...
d2hf4i1

Politycy PO przyszli do Ministerstwa Sprawiedliwości. Chcą dokumentów

- Co takiego jest ukrywane? - zapytała posłanka Joanna Augustynowska. Razem z kolegami z PO na konferencji prasowej mówiła o tym, że chcą kontroli w Ministerstwie Sprawiedliwości w związku z aferą hejterską. - Niech pokażą dokumenty - podkreśliła.
Share
politycy PO zorganizowali konferencję przed Ministerstwem Sprawiedliwości
politycy PO zorganizowali konferencję przed Ministerstwem SprawiedliwościŹródło: East News, Fot: Andrzej Hulimka/REPORTER
d2hf4i1

Platforma Obywatelska nie chce odpuścić rządowi w sprawie afery w Ministerstwie Sprawiedliwości. Politycy PO chcą zobaczyć dokumenty, które ich zdaniem resort ukrywa.

- Jest kampania i mamy obawy, że teraz informacje nie zostaną przekazane - powiedział poseł Mariusz Witczak. Joanna Augustynowska zwróciła uwagę, że "jednym kliknięciem można wydrukować dokumenty". - Co takiego jest ukrywane? Czego boją się Wójcik i Ziobro? Jeśli nie mają nic do ukrycia, niech przekażą dokumenty - podkreśliła.

Cezary Tomczyk zaznaczył, że razem z kolegami stoją przed Ministerstwem Sprawiedliwości, a nie resortem Prawa i Sprawiedliwości.

d2hf4i1

Zobacz także: Kaczyński pisał do hejterki "Emi". "Nie znał nadawców"

Przypomnijmy, że pracownicy MS mieli brać udział w zorganizowanej akcji hejterskiej wobec sędziów, którzy krytykowali reformę sądownictwa.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2hf4i1

Podziel się opinią

Share
d2hf4i1
d2hf4i1
Więcej tematów