Trwa ładowanie...
d3k1vnl
d3k1vnl

Politycy opozycji o wotum nieufności wobec rządu: wygląda to niepoważnie

"Kolejny chwyt PR-owy", "to wszystko wygląda niepoważnie" - tak prezentację wniosku PO o wotum nieufności dla rządu Beaty Szydło i kandydaturę Grzegorza Schetyny na premiera, skomentowali w Sejmie politycy Kukiz'15 i Nowoczesnej.
Share
d3k1vnl

Wicemarszałek Sejmu Stanisław Tyszka z ugrupowania Kukiz'15 skrytykował wniosek Platformy. - To jest kolejny chwyt PR-owy. Tak, jak mieliśmy "premiera Glińskiego z tableta", tak samo mamy teraz kandydata na premiera Grzegorza Schetynę. Schetynę, który był już wicepremierem, ministrem, marszałkiem i myślę, że większości Polaków nie kojarzy się z żadną pozytywną rzeczą, jaką zmienił - stwierdził.

- To wszystko wygląda niepoważnie. Zgłaszanie i ogłaszanie najpierw wniosku o wotum nieufności na stronie, a potem próba rozmów z partnerami z opozycji pokazuje, że nie ma żadnej otwartości na jakąkolwiek rozmowę - oceniła posłanka Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer.

Zapowiedziała, że "Nowoczesna jest otwarta na rozmowy, chociażby po to, aby w przyszłości można było uniknąć takich sytuacji".

Platforma Obywatelska zaprezentowała w piątek w Sejmie wniosek o konstruktywne wotum nieufności dla rządu Beaty Szydło. Kandydatem Platformy na nowego premiera jest lider partii Grzegorz Schetyna - poinformował Sławomir Neumann.

d3k1vnl

Podziel się opinią

Share
d3k1vnl
d3k1vnl
Więcej tematów