Trwa ładowanie...

Policjant rozprawił się z pijaną 22-latką. Internauci są oburzeni

22-latka wyzywała policjantów, którzy próbowali powstrzymać dwóch bijących się mężczyzn. W odpowiedzi, jeden z funkcjonariuszy brutalnie powalił kobietę na ziemię. Film trafił do sieci, wywołując falę oburzenia.

Share
Policjant rozprawił się z pijaną 22-latką. Internauci są oburzeni
Źródło: Youtube.com, fot: YouTube
dnwrnbe

Policjanci z amerykańskiego miasteczka Fort Collins w stanie Colorado zostali wezwani na interwencje z powodu uliczej bójki.
Gdy dojechali na miejsce, zobaczyli dwóch bijących się mężczyzn, jeden z nich był partnerem Michaelle Surat.

Podczas, gdy policjanci starali się rozdzielić mężczyzn, 22-latka zaczęła szarpać jednego z funckjonariuszy. Gdy oficerowie pinformowali, że mężczyźni nie mogą oddalić się z miejsca zdarzenia, Michaelle Surat zaczęła obrzucać ich obelgami.

W odpowiedzi, jeden z policjantów złapał dziewczynę i, w bardzo brutalny sposób, powalił ją na ziemię. Surat została zatrzymana, podstawiono jej zarzut napaści na policjanta.

"Funkcjonariusz postanowił powalić kobietę na ziemię z powodu zakłócania przez nią prowadzonej kontroli policyjnej" - tłumaczą policjanci na stronie Fort Collins na Facebooku.

Całe zdarzenie zostało nagrane, a film trafił do sieci, wywołując ogromne kontrowersje.
Większość internautów zarzuca funkcjonariuszowi agresję i niepotrzebną brutalność w stosunku do kobiety. Są też tacy, którzy uważają, że 22-latka zasłużyła na, to co ją spotkało- "Powinna przeprosić za pijaństwo, stracenie kontroli i utrudnianie pracy policji!" pisze jedna z internautek.

dnwrnbe

Podziel się opinią

Share
dnwrnbe
dnwrnbe
Więcej tematów