Trwa ładowanie...

Policjant próbował zatrzymać kierowcę. Później uratował mu życie

Funkcjonariusz zachował się jak prawdziwy bohater. Bez namysłu i nie zważając na własne bezpieczeństwo wyciągnął mężczyznę z płonącego samochodu. Co więcej wcześniej ścigał go za złamanie prawa.

Policjant próbował zatrzymać kierowcę. Później uratował mu życieŹródło: Youtube.com
d1mq0zq
d1mq0zq

Do niezwykłej akcji doszło w niedzielę wieczorem w amerykańskim stanie Michigan. Zastępca szeryfa patrolując okolicę zauważył samochód, który jechał zdecydowanie szybciej, niż pozwalały na to przepisy. Natychmiast ruszył w pościg, ale długo nie mógł dogonić kierowcy.

Po chwili zauważył ogień tuż przy poboczu. Zatrzymał radiowóz i pobiegł sprawdzić co się stało. Gdy zorientował się, że płonie samochód, który chwile wcześniej ścigał, od razu ruszył z pomocą. Funkcjonariusz wyciągnął nastoletniego kierowcę przez szybę.

Na miejscu pojawili się inni policjanci, którzy pomogli w akcji. Szybko zorientowali się, że młody kierowca był pijany. 18-latek trafił do szpitala, gdzie najpierw udzielono mu pomocy, a następnie pobrano krew do badań na obecność alkoholu i narkotyków. Kierowca wyszedł z aresztu po wpłaceniu kaucji. Policja czeka na wyniki badań, które będą kluczowe w sprawie.

d1mq0zq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1mq0zq
Więcej tematów