Trwa ładowanie...

Policjanci uratowali samobójcę. W ostatniej chwili odcięli sznur

Policjanci z Nowego Miasta nad Wartą uratowali życie 35-letniemu mężczyźnie, który powiesił się na sznurze. Po odcięciu mężczyzna przestał oddychać, ale szybka akcja reanimacyjna zakończyła się przywróceniem funkcji życiowych.

Share
Policjanci uratowali samobójcę. W ostatniej chwili odcięli sznur
Źródło: KPP w Środzie Wielkopolskiej
d3z3vjw

Około godz. 21:00 oficer dyżurny jednostki policji w Środzie Wielkopolskiej odebrał zgłoszenie o popełnieniu samobójstwa przez 35-letniego mieszkańca gminy Krzykosy.

Na miejsce, gdzie mężczyzna miał się powiesić, wysłano patrol z Nowego Miasta nad Wartą. Policjanci zgodnie z przekazaną przez rodzinę informacją udali się do pomieszczenia gospodarczego, gdzie doszło do tragedii. Tam znaleźli wiszącego na sznurze 35-latka. Jeszcze oddychał i miał wyczuwalne tętno, dlatego natychmiast go odcięto.

d3z3vjw

- Po odcięciu i zdjęciu z szyi pętli wisielczej mężczyznę położono na podłodze, jednak po krótkiej chwili przestał oddychać, a tętno nie było już wyczuwalne - relacjonuje Michał Szymurski z Komendy Powiatowej Policji w Środzie Wielkopolskiej.

Policjanci bez zastanowienia podjęli resuscytację krążeniowo-oddechową, która po około 10 minutach przywróciła u mężczyzny funkcje życiowe. Niedoszły samobójca po udzieleniu pierwszej pomocy trafił do szpitala.

Najprawdopodobniej przyczyną próby samobójczej 35-latka były nieporozumienia rodzinne.

d3z3vjw

Podziel się opinią

Share
d3z3vjw
d3z3vjw
Więcej tematów