ycipk-1nuacv

Policjanci uratowali psa przywiązanego do drzewa. Teraz szukają sprawcy

Funkcjonariusze uwolnili wycieńczonego psa, który został przywiązany do drzewa w lesie niedaleko miejscowości Złotnik (woj. lubuskie). Funkcjonariusze szukają sprawcy porzucenia psa i proszą o kontakt wszystkich, którzy mogą mieć jakąkolwiek wiedzę na temat tego zdarzenia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jeden z funkcjonariuszy przygarnął porzuconego psa
Jeden z funkcjonariuszy przygarnął porzuconego psa (Policja)
ycipk-1nuacv

O psie przywiązanym do drzewa w środku lasu policjantów poinformował jeden z mieszkańców Żar. Znalazł go niedaleko drogi. Zwierzę było wyczerpane i przestraszone. W pobliżu nie było miski z wodą ani jedzenia.

- Ziemia wokół drzewa był mocno wydeptana, co świadczyło o tym, że zwierzę spędziło w takich warunkach dłuższy czas. Pies był zaniedbany i umęczony, mimo tego wciąż ufny wobec ludzi - mówi w rozmowie z TVP Info kom. Aneta Berestecka z KPP w Żarach. Jak informuje, jeden z funkcjonariuszy przygarnął suczkę i nadał jej imię Misia.

ycipk-1nuacv

Policja poszukuje sprawcy. Funkcjonariusze proszą wszystkich, którzy mają jakąkolwiek wiedzę o psie o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Żarach pod numerem telefonu (68) 476 33 11. Za porzucenie psa w taki sposób grozi kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do dwóch lat.

Źródło: TVP Info

Zobacz także: Ostra wymiana zdań w studio. Minister wyciągnął wykres

ycipk-1nuacv

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1nuacv

ycipk-1nuacv
ycipk-1nuacv