Trwa ładowanie...
d1j88vl

Policjanci dostali premie przy okazji Święta Policji. "Wstyd", "żenada", "na waciki"

Policjanci pochwalili się, jakie premie motywacyjne otrzymali właśnie na konta. Na jednym z przelewów widnieje kwota 41 zł. "Wstyd", "żenada", "na waciki" – komentują funkcjonariusze nagrody, które otrzymali od przełożonych w dniu Święta Policji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policjanci otrzymali premie sięgające kilkudziesięciu złotych
Policjanci otrzymali premie sięgające kilkudziesięciu złotych (East News, Fot: Andrzej Zbraniecki)
d1j88vl

"Dzisiaj odbyły się oficjalne obchody Święta Policji. Niektórym oficjalne podziękowania za rok służby zaczęły spływać na konto. Nadszedł w końcu ten dzień w roku, kiedy z okazji swojego święta można zaszaleć do syta i bez grzechu" – czytamy na profilu Zarządu Głównego NSZZ Policjantów na Facebooku.

Obok widnieje screen przelewu zatytułowany "premia motywacyjna". Nadawcą przelewu jest jedna z komend wojewódzkich policji. Kwota przelewu to 123 zł. Kolejny przelew to... 41 złotych. Pod postem policjanci w ostrych słowach komentują premie. "Dziękuję, na wczasach w Łebie w jeden dzień 300 zł" – pisze Andrzej. "Wstyd", "żenada", "na waciki" – dodają kolejni.

d1j88vl

Okazuje się, że wysokość premii była bardzo zróżnicowana. "U nas 205. Życie sobie na nowo układam właśnie" – kpi Radosław. "Eee, to nie byłem najgorszy – 139" – śmieje się Krzysiek. " Ja chyba miałem szczęście. Nagrody 5x tyle" – zdradził Tomasz. Inni z kolei piszą, że u nich nie było żadnych premii.

Przy okazji Święta Polski Komendant Główny chwalił funkcjonariuszy. - To święto fantastycznych ludzi. Każdego dnia wychodzą na ulice i narażają swoje życie i zdrowie – mówił w TVP gen. Jarosław Szymczyk. I dodał: - Od dwóch lat mamy program modernizacji policji. Poza sprzętem, który ma poprawiać jakość służby i bezpieczeństwo policjantów w służbie, przewiduje również poprawę uposażeń.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

*Zobacz także: Pyton tygrysi terroryzuje mieszkańców Mazowsza. Kieruje się na wschód *

d1j88vl

Podziel się opinią

Share

d1j88vl

d1j88vl
Więcej tematów