Trwa ładowanie...
d3b8k9r

Policja szuka mężczyzny, który zaczepiał dziewczynkę w centrum Poznania

Poznańska policja opublikowała zdjęcie z kamery monitoringu, na którym widać mężczyznę podejrzewanego o to, że zaczepiał małoletnią dziewczynkę. Proszone są o kontakt wszystkie osoby, które go rozpoznają.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policja szuka mężczyzny, który zaczepiał dziewczynkę w centrum Poznania
(KWP w Poznaniu)
d3b8k9r

Do zdarzenia doszło 30 października około godz. 8.20-9.00 na skrzyżowaniu ulic Ratajczaka i Powstańców Wielkopolskich w Poznaniu w pobliżu przejścia dla pieszych. Mężczyzna zaczepiał w tym miejscu małoletnią dziewczynę.

- Analizując charakter tego incydentu, policjanci nawiązali współpracę z Prokuraturą Rejonową Poznań Stare Miasto i postanowili odszukać mężczyznę w celu jego przesłuchania – informuje Dominika Bral z zespołu prasowego wielkopolskiej policji.

Poszukiwany mężczyzna ma około 20-25 lat. Tego dnia był ubrany w ciemne dżinsy, sportowe czarne buty, czarną bluzę lub kurtkę z kapturem. Na ramieniu miał przewieszoną ciemną torbę. Założone miał również okulary przeciwsłoneczne oraz czarne rękawiczki.

d3b8k9r

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub posiadają wiedzę na temat tego zdarzenia, są proszeni o kontakt z policją. Można się zgłaszać osobiście w komisariacie policji Poznań Stare Miasto przy ul. Aleje Marcinkowskiego 31 lub telefonicznie pod numerem 571 350 097 czynnym w godz. 8.00 – 14.00 lub pod czynnym całą dobę numerem alarmowym 997.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d3b8k9r

Podziel się opinią

Share

d3b8k9r

d3b8k9r
Więcej tematów