Trwa ładowanie...
d6ffo22

Policja szuka mężczyzny, który napadł i pobił starszą kobietę w Lesznie

Leszczyńska policja opublikowała portret pamięciowy mężczyzny, który na początku listopada napadł i pobił 65-letnią kobietę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policja szuka mężczyzny, który napadł i pobił starszą kobietę w Lesznie
(KMP w Lesznie)
d6ffo22

Do zdarzenia doszło 2 listopada w godzinach popołudniowych w rejonie os. Leśna Osada w Lesznie. 65-letnia kobieta została napadnięta i pobita przez nieznanego jej mężczyznę. Policjantom udało się ustalić rysopis osoby widziany w rejonie zdarzenia, która najprawdopodobniej dokonała napaści. Na jego podstawie sporządzono portret pamięciowy.

- To mężczyzna w wieku około 30 lat, wzrostu około 185 cm, włosy krótkie, koloru ciemnego, krępej budowy ciała. Mężczyzna ubrany był w bluzę z kapturem koloru szarego, na którą nałożoną miał kurtkę koloru czarnego, spodnie dżinsowe koloru niebieskiego oraz obuwie koloru czarnego – opisuje poszukiwanego Monika Żymełka, oficer prasowy leszczyńskiej policji.

Osoby, które rozpoznają wizerunek mężczyzny lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat są proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Lesznie. Można dzwonić pod bezpłatny numer telefonu 997 lub do Wydziału Kryminalnego (65) 523 12 60 (w godz. 7.30 – 15.30) oraz na telefon zaufania (65) 523 12 97.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d6ffo22

Podziel się opinią

Share

d6ffo22

d6ffo22
Więcej tematów