Trwa ładowanie...

Policja prosi o pomoc. Może widzieliście ten wypadek?

Policja szuka świadków środowego wypadku w Górnie k. Kielc, w którym zginął czteroletni chłopiec.
Share
GdanskRadiowoz PrewencjiMarcin Gadomski/wp.pl
GdanskRadiowoz PrewencjiMarcin Gadomski/wp.plŹródło: WP.PL
d3k9zeb

W środę ok. godz. 17 w Górnie, na trasie z Kielc w kierunku Lublina, samochód osobowy uderzył w dwójkę pieszych na poboczu drogi. Z przekazanych po wypadku wstępnych ustaleń policji wynikało, iż 55-latka jadąca chryslerem od strony Opatowa, z niewyjaśnionych przyczyn zjechała na pobocze i potrąciła idącą tamtędy kobietę z dzieckiem. Ranna 33-latka trafiła do szpitala, a jej czteroletniego syna, reanimowanego na miejscu, nie udało się uratować.

Śledztwo w sprawie wypadku prowadzą, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Kielce-Wschód, funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.

Policjanci apelują do świadków zdarzenia, a w szczególności do osób, które pierwsze miały kontakt z kierującą pojazdem lub pomagały jej się wydostać z samochodu, o pilny kontakt z prowadzącą sprawę aspirant Iwoną Krzysiek (tel. 41 349-37-23, 41 349-37-20) lub o kontakt z dowolną jednostką policji pod numerem alarmowym 997.

Policjanci podkreślają, że w prowadzonym postępowaniu istotne - poza relacjami naocznych świadków wypadku - mogą być zapisy wideo, utrwalone przez kierowców, wykorzystujących w samochodach rejestratory jazdy.

d3k9zeb

Podziel się opinią

Share
d3k9zeb
d3k9zeb
Więcej tematów