Trwa ładowanie...
d4ca53g

Policja poszukuje zaginionej 14-latki. Marysia ostatni raz była widziana w Galerii Malta z mężczyzną

Poznańscy policjanci poszukują zaginionej 14-letnie Marysi, która 16 października br. wyszła z domu i do tej pory nie wróciła. Wszystkie osoby, którą posiadają informacje na temat zaginionej dziewczynki proszone są o kontakt z Policją.
Share
Policja poszukuje zaginionej 14-latki. Marysia ostatni raz była widziana w Galerii Malta z mężczyzną
Źródło: wielkopolska.policja.gov.pl
d4ca53g

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Czerwonaku poszukują zaginionej 14-letniej Marii Byczkowskiej. Nastolatka 16 października br. około godziny 15:00 wyszła z mieszkania i do teraz nie nawiązała z rodziną żadnego kontaktu.

Jak podaje Głos Wielkopolski, kuzynka Marysi tłumaczy, że dziewczynka była widziana także przy markecie Aldi w Koziegłowach w towarzystwie nieznajomego mężczyzny, który miał zamaskowaną twarz oraz przy Galerii Malta. Dziewczynka podobno poznała kogoś w internecie i wymieniała z nim wiele wiadomości.

Marysia ma około 160 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, ciemne blond włosy do ramion, a w dniu zaginięcia ubrana była w białą kurtkę z kapturem, zieloną bluzę z kapturem i niebieskie jeansy. 14-latka nosi okulary korekcyjne.

Policja apeluje do wszystkich osób, które wiedzą gdzie przebywa zaginiona lub mają informację na jej temat, aby skontaktowały się z policjantami z Komisariatu Policji w Czerwonaku, osobiście przy ul. Leśnej 3 lub pod całodobowym numerem telefonu 722 292 929 lub numerem alarmowym 997.

d4ca53g

Podziel się opinią

Share
d4ca53g
d4ca53g
Więcej tematów