Trwa ładowanie...

Police: zaginęła para nastolatków. Widziałeś ich?

• Rodzina i policja poszukują pary nastolatków z Polic • 16-latkowie po raz ostatni widziani byli w poniedziałek
Share
Police: zaginęła para nastolatków. Widziałeś ich?
Źródło: WP, Fot: Marcin Gadomski
d4ls1ec

Policja oraz rodzina poszukują pary 16-latków: Aleksandry Markowskiej i Gracjana Rutera. Wszystko wskazuje na to, że uciekli razem.

Ostatni raz Olę i Gracjana widziano około 13:30 na przystanku w Starych Policach. Od tej chwili żadne z nich nie skontaktowało się z rodziną ani znajomymi.

- Prowadzimy poszukiwania zarówno Gracjana, jak i Aleksandry – mówi w rozmowie z WP asp. Małgorzata Litwin z polickiej policji. - Najprawdopodobniej przebywają razem, możliwe, że udali się w kierunku niemieckiej granicy - dodała.

d4ls1ec

Policjanci apelują o pomoc. - Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionych, proszony jest o kontakt z najbliższym komisariatem policji lub o poinformowanie policji za pośrednictwem numeru alarmowego 997 lub 112 - powiedziała WP asp. Litwin.

W chwili zaginięcia Aleksandra Markowska była ubrana w szarą kurtkę, czarne legginsy i szare tenisówki. Dziewczyna ma ciemne włosy, nosi okulary. Gracjan Ruter ma krótkie, rude włosy. Ubrany był w granatową pikowaną kurtkę, szare spodnie i miał ze sobą plecak.

Oprac.: Violetta Baran

d4ls1ec

Podziel się opinią

Share
d4ls1ec
d4ls1ec
Więcej tematów