Trwa ładowanie...
d1mh5sy

Police. Pożar przy Batorego. Do akcji zaangażowano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe

Pożar w Policach wybuchł w środę około godziny 9 rano. Ranny został 37-letni mężczyzna. Do szpitala zabrało go Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Police. Pożar przy ulicy Batorego. W akcji udział wzięło sześć zastępów straży pożarnej
Police. Pożar przy ulicy Batorego. W akcji udział wzięło sześć zastępów straży pożarnej (Pixabay.com, Fot: CC0 Public Domain)
d1mh5sy

Pożar w dwukondygnacyjnym budynku przy ulicy Batorego w Policach rozpoczął się w środę 14 sierpnia około godziny 9. Ogień pojawił się na klatce schodowej. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną wybuchu pożaru.

Budynek o własnych siłach opuściły dwie osoby. Trzecia osoba została poważnie poparzona i przewieziona do szpitala - przekazał w rozmowie z iPolice.pl mł. bryg. Piotr Tuzimek z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Policach.

d1mh5sy

Poszkodowany to 37-letni mężczyzna. Ma on rozległe poparzenie ciała drugiego stopnia. Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportował go do szpitala w Gryficach.

W akcji gaśniczej udział wzięło 6 zastępów straży pożarnej. Na miejscu trwają prace, których celem jest ustalenie przyczyn wybuchu pożaru.

Zobacz także: Robert Biedroń wyklucza poparcie Romana Giertycha w wyborach do Senatu

źródło: ipolice.pl

d1mh5sy

Podziel się opinią

Share

d1mh5sy

d1mh5sy
Więcej tematów