Trwa ładowanie...
x-news/TVN 24

Polacy przemycili na koncert Adele wielki transparent z okazji jej urodzin. Artystka zaprosiła ich na scenę

• Grupa młodych Polaków wybrała się na koncert Adele w Berlinie • Mężczyźni przemycili wielki transparent, który stworzyli z okazji urodzin piosenkarki • Adele widząc transparent zaprosiła Polaków na scenę
Share
Polacy przemycili na koncert Adele wielki transparent z okazji jej urodzin. Artystka zaprosiła ich na scenę
Źródło: radcie98 / kontakt24.tvn24.pl
d3y4psy

Kilku młodych Polaków postanowiło spełnić swoje marzenie i pojechać na koncert Adele, który odbywał się w Berlinie. Wiedząc, że gwiazda obchodzi urodziny przygotowali transparent, na którym było napisane "On our 18th birthday all we ask is a hug with someone like you", co w polskim tłumaczeniu oznacza: "Wszystko o co prosimy z okazji naszych osiemnastych urodzin, to przytulenie kogoś takiego jak ty". W haśle były zawarte dwa tytuły piosenek Adele: "All I ask" i "Someone Like You". Mężczyźni przyznają, że ochrona nie chciała ich wpuścić z tak dużym transparentem, dlatego musieli go przemycić.

Dalej historia potoczyła się jak ze snu. Jak relacjonuje na Kontakt24 jeden z 18-latków:
- Adele zobaczyła nasz transparent i zawołała do siebie na scenę. Cała arena oszalała! - opowiada Radosław. Po chwili byli już na deskach wraz z artystką, która na całym świecie sprzedaje miliony płyt. Piątka polskich fanów mogła zrobić sobie z gwiazdą zdjęcie, były też uściski i krótka rozmowa. Dalej dodał także: - Wyściskaliśmy się i wycałowaliśmy, a później wyrwałem jej mikrofon i do 30-tysięcznej publiczności powiedziałem, by wstała i zaśpiewała "Happy Birthday" z okazji urodzin, które obchodziła kilka dni wcześniej. Tak też się stało, a artystka w ciepłych słowach podziękowała młodym mężczyznom i obiecała, że postara się zagrać koncert także w Polsce.

 (fot. radcie98 / kontakt24.tvn24.pl)
Źródło: (fot. radcie98 / kontakt24.tvn24.pl)

Polacy zrobili sobie z Adele także zdjęcia, które od razu zostały wywołane na scenie. Jedno z nich wzięła sama piosenkarka obiecując, że powiesi je sobie na lodówce w domu. Mężczyźni twierdzą, że spełniło się jedno z ich największych marzeń w sposób, którego sami nie oczekiwali.

d3y4psy

Podziel się opinią

Share
d3y4psy
d3y4psy
Więcej tematów